Skip Navigation LinksLogin

Resource: Gym schedules

 < October 2019 > 
SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday
29
30
Oct 1
2
3
4
5
Type 24520017:WZM1V:St. James M 1 (Villarreal) AT Holy Family M 1 (Garcia)
6:30 PM -7:30 PM
On Gym
Type 24410012:CLT1V:St. Matthew T 1 Tm 2 (Saenz) AT SAC T 1 (Ramirez)
10:00 AM -11:00 AM
On Gym
Type 24490028:NZM2V:St. Peter Boerne M 2 Tm 1 (Revillas) AT SAC M 2 (RODRIGUEZ)
7:30 PM -8:30 PM
On Gym
Type 24450016:NZT2V:POP T 2 (Tristan) AT WZ SAC T 2 (Maldanado)
11:00 AM -12:00 PM
On Gym
Type 24520021:WZM1V:St. Leo M 1 (HERNANDEZ) AT SAC M 1 (Martinez)
8:30 PM -9:30 PM
On Gym
Type 24460013:NZP1V:St. Matthew PW 1 (Fonseca) AT WZ SAC PW 1 (Holguin)
12:00 PM -1:00 PM
On Gym
 
Type 24450014:NZT2V:St. Matthew T 2 (Morales) AT WZ St. Leo T 2 (Hernandez)
1:00 PM -2:00 PM
On Gym
Type 24470010:NZP2V:St. Matthew PW 2 Tm 1 (Estrada) AT WZ St. John Bosco PW 2 (Torre)
2:00 PM -3:00 PM
On Gym
Type 24470013:St. Luke PW 2 (Garcia) vs WZ SAC PW 2 (Flores)
3:00 PM -4:00 PM
On Gym
Type 24470042:NZP2V:OLG Helotes PW 2 Tm 2 (Gutierrez) AT WZ St. Leo PW 2 (HERNANDEZ)
4:00 PM -5:00 PM
On Gym
Type 24520007:WZM1V:St. Ann SA M 1 (Valenzuela) AT SAC M 1 (Martinez)
5:00 PM -6:00 PM
On Gym
Type 24640014:CLCVB:St. Ann SA C 1 (Oppelt) AT SAC C 2 Tm 1 (Gimbel)
6:00 PM -7:00 PM
On Gym
Type 24640028:CLCVB:Holy Name C 2 (Martinez) AT SAC C 1 (Scribner)
7:00 PM -8:00 PM
On Gym
Type 24640023:CLCVB:SEAS C 2 (KINNISON) AT SAC C 2 Tm 2 (MULLEN)
8:00 PM -9:00 PM
On Gym
 
6
7
8
9
10
11
12
Type 24450044:NZT2V:St. Gregory T 2 (Vasquez) AT WZ SAC T 2 (Maldanado)
6:30 PM -7:30 PM
On Gym
Type 24410015:CLT1V:OLG Helotes T 1 (Lucio) AT SAC T 1 (Ramirez)
10:00 AM -11:00 AM
On Gym
Type 24470015:OLG Helotes PW 2 Tm 2 (Gutierrez) vs WZ St. John Bosco PW 2 (Torre)
7:30 PM -8:30 PM
On Gym
Type 24450022:NZT2V:OLG Helotes T 2 (Sauceda) AT WZ SAC T 2 (Maldanado)
11:00 AM -12:00 PM
On Gym
Type 24470016:NZP2V:St. Matthew PW 2 Tm 1 (Estrada) AT WZ St. Leo PW 2 (HERNANDEZ)
8:30 PM -9:30 PM
On Gym
Type 24460011:NZP1V:St. Gregory PW 1 AT WZ St. Paul PW 1 (No Coach)
12:00 PM -1:00 PM
On Gym
 
Type 24450018:NZT2V:St. Luke T 2 (Davilla) AT WZ St. Leo T 2 (Hernandez)
1:00 PM -2:00 PM
On Gym
Type 24460026:NZP1V:SEAS PW 1 Tm 2 (KINNISON) AT WZ SAC PW 1 (Holguin)
2:00 PM -3:00 PM
On Gym
Type 24470062:WZ St. Leo PW 2 (HERNANDEZ) vs WZ St. John Bosco PW 2 (Torre)
3:00 PM -4:00 PM
On Gym
Type 24470027:SEAS PW 2 Tm 3 (Fascino) vs WZ SAC PW 2 (Flores)
4:00 PM -5:00 PM
On Gym
Type 24520016:WZM1V:SAC M 1 (Martinez) AT Holy Family M 1 (Garcia)
5:00 PM -6:00 PM
On Gym
Type 24520006:WZM1V:St. Ann SA M 1 (Valenzuela) AT St. Leo M 1 (HERNANDEZ)
6:00 PM -7:00 PM
On Gym
Type 24640018:CLCVB:SAC C 2 Tm 2 (MULLEN) AT St. Ann SA C 1 (Oppelt)
7:00 PM -8:00 PM
On Gym
Type 24640044:CLCVB:SAC C 2 Tm 1 (Gimbel) AT SAC C 2 Tm 2 (MULLEN)
8:00 PM -9:00 PM
On Gym
 
13
14
15
16
17
18
19
Type 24520024:WZM1V:St. Ann SA M 1 (Valenzuela) AT Holy Family M 1 (Garcia)
6:30 PM -7:30 PM
On Gym
Type 24460019:NZP1V:SEAS PW 1 Tm 2 (KINNISON) AT WZ St. Paul PW 1 (No Coach)
10:00 AM -11:00 AM
On Gym
Type 24490006:NZM2V:OLG Helotes M 2 Tm 1 (Clark) AT SAC M 2 (RODRIGUEZ)
7:30 PM -8:30 PM
On Gym
Type 24410018:CLT1V:St. Ann LV T 1 Tm 2 (Kokemor) AT SAC T 1 (Ramirez)
11:00 AM -12:00 PM
On Gym
Type 24640022:CLCVB:St. Ann SA C 1 (Oppelt) AT SAC C 1 (Scribner)
8:30 PM -9:30 PM
On Gym
Type 24450035:NZT2V:WZ SAC T 2 (Maldanado) AT WZ St. Leo T 2 (Hernandez)
12:00 PM -1:00 PM
On Gym
 
Type 24470021:NZP2V:WZ St. John Bosco PW 2 (Torre) AT WZ St. Leo PW 2 (HERNANDEZ)
1:00 PM -2:00 PM
On Gym
Type 24520013:WZM1V:St. Ann SA M 1 (Valenzuela) AT Holy Family M 1 (Garcia)
2:00 PM -3:00 PM
On Gym
Type 24520003:WZM1V:St. James M 1 (Villarreal) AT St. Leo M 1 (HERNANDEZ)
3:00 PM -4:00 PM
On Gym
 
20
21
22
23
24
25
26
Type 24470039:NZP2V:OLG Helotes PW 2 Tm 1 (Jefferson) AT WZ SAC PW 2 (Flores)
6:30 PM -7:30 PM
On Gym
Type 24410021:CLT1V:St. Ann LV T 1 Tm 1 (BURNS) AT SAC T 1 (Ramirez)
10:00 AM -11:00 AM
On Gym
Type 24490033:NZM2V:St. Brigid M 2 (Parra) AT SAC M 2 (RODRIGUEZ)
7:30 PM -8:30 PM
On Gym
Type 24470033:NZP2V:SEAS PW 2 Tm 1 (Guenther) AT WZ SAC PW 2 (Flores)
11:00 AM -12:00 PM
On Gym
Type 24520019:WZM1V:Holy Family M 1 (Garcia) AT St. Leo M 1 (HERNANDEZ)
8:30 PM -9:30 PM
On Gym
Type 24470036:NZP2V:SEAS PW 2 Tm 2 (Esquivel) AT WZ St. Leo PW 2 (HERNANDEZ)
12:00 PM -1:00 PM
On Gym
 
Type 24490023:NZM2V:St. Peter Boerne M 2 Tm 2 (FALLON) AT SAC M 2 (RODRIGUEZ)
1:00 PM -2:00 PM
On Gym
Type 24640038:CLCVB:SEAS C 1 (Pugh) AT St. Ann SA C 1 (Oppelt)
2:00 PM -3:00 PM
On Gym
 
27
28
29
30
31
Nov 1
2
Type 24450038:NZT2V:WZ St. James T 2 (Mermella) AT WZ SAC T 2 (Maldanado)
10:00 AM -11:00 AM
On Gym
Type 24460025:NZP1V:WZ St. John Berch PW 1 (Casteneda) AT WZ St. Paul PW 1 (No Coach)
11:00 AM -12:00 PM
On Gym
Type 24470035:NZP2V:St. Matthew PW 2 Tm 3 (Winzenried) AT WZ St. John Bosco PW 2 (Torre)
12:00 PM -1:00 PM
On Gym
Type 24470030:NZP2V:St. Gregory PW 2 (SANCHEZ) AT WZ St. Leo PW 2 (HERNANDEZ)
1:00 PM -2:00 PM
On Gym
Type 24520018:WZM1V:SAC M 1 (Martinez) AT St. Ann SA M 1 (Valenzuela)
2:00 PM -3:00 PM
On Gym
Type 24520010:WZM1V:Holy Family M 1 (Garcia) AT St. Leo M 1 (HERNANDEZ)
3:00 PM -4:00 PM
On Gym
Type 24640034:CLCVB:SEAS C 1 (Pugh) AT SAC C 2 Tm 2 (MULLEN)
4:00 PM -5:00 PM
On Gym
Type 24640036:CLCVB:Holy Name C 2 (Martinez) AT SAC C 2 Tm 2 (MULLEN)
5:00 PM -6:00 PM
On Gym
Type 24640031:CLCVB:SEAS C 2 (KINNISON) AT SAC C 2 Tm 1 (Gimbel)
6:00 PM -7:00 PM
On Gym
Type 24640045:CLCVB:Holy Name C 2 (Martinez) AT St. Ann SA C 1 (Oppelt)
7:00 PM -8:00 PM
On Gym